Muitinės tarpininko atstovų mokymai

Gerbiami muitinės tarpininkų veikla besidomintys asmenys

Organizuojami Muitinės tarpininko atstovų mokymai

Kviečiame dalyvauti Muitinės tarpininko atstovų mokymo programos kursuose (toliau – Kursai), kurie vyks 2018 m. gegužės 2-18 dienomis Mykolo Romerio universitete (Ateities g. 20, LT-08303 Vilnius).

Kursų trukmė - 13 darbo dienų, pradžia – 2018 m. gegužės 2 d. 1100.

Kursus išklausiusiems asmenims bus išduoti tai patvirtinantys pažymėjimai, suteikiantys teisęs laikyti Muitinės tarpininko atstovų kvalifikacinį egzaminą.

Mokymų kaina vienam asmeniui: 430,00 Eur (30,00 Eur – registracijos mokestis, 400,00 Eur – Mokymų kaina).

Norinčius dalyvauti Mokymuose prašome iki 2018 m. balandžio 22 d. užsiregistruoti dalyvavimui juose. Asmenys registruojami dalyvavimui Mokymuose po to, kai elektroniniu paštu adresu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. perduodami dalyvio (vardas, pavardė, asmens kodas, adresas, kontaktinis telefonas, elektroninio pašto adresas) ir mokėtojo (kai už kursus apmoka ne dalyvis) duomenys (pavadinimas, juridinis adresas, juridinio asmens, PVM mokėtojo kodas) bei sumokama už Kursus.

Kursų organizatoriui perduodami duomenys naudojami išrašant pranešimus apmokėjimui, Kursų baigimo pažymėjimus, sąskaitas bei kitoms reikmėms.

Kursuose gali dalyvauti įmonių deleguoti darbuotojai ir kiti asmenys. Darbo biržoje registruotiems asmenims apmokėti už Mokymus gali ir Lietuvos darbo birža (yra papildomų sąlygų, apie kurias prašome teirautis Darbo biržos teritoriniuose padaliniuose), o registracijos mokestis jiems netaikomas.

Mokymų dalyviai registruojami apmokėjimo už Mokymus tvarka. Sumokėjus už Mokymus ir atsisakius juose dalyvauti ar juose nesudalyvavus, grąžinamas sumokėtas mokestis už Mokymus, atskaičius teisės aktų pateikimo ir administravimo kaštus (10% Mokymų kainos). Sumokėtas registracijos mokestis negrąžinamas. Sąskaitą už Mokymus, apgyvendinimą ir Mokymų baigimo pažymėjimą įteiksime Mokymų pabaigoje.

Sumokėjus už Mokymus ir atsisakius juose dalyvauti ar juose nesudalyvavus, grąžinamas sumokėtas mokestis už Mokymus, atskaičius teisės aktų pateikimo ir administravimo kaštus (10% Mokymų kainos). Sumokėtas registracijos mokestis negrąžinamas. Sąskaitą už Kursus, apgyvendinimo paslaugas ir Kursų baigimo pažymėjimą įteiksime Kursų pabaigoje.

Į Kursus užregistruotiems asmenims el. paštu pateikiami pagrindiniai teisės aktai, susipažinimas su kuriais palengvins Kursų medžiagos įsisavinimą (susipažinimui reiktų skirti bent keletą dienų), o mokymo procesą padarys našesniu. Mokymų dalyviai gauna padalomąją medžiaga, mokymuisi būtinus klasifikatorius bei registrus, dokumentų blankus.

 

Kursai vyksta kiekvieną darbo diena, dirbama po 8 ak. val. per dieną. Užsiėmimų tvarkaraštis Jums bus pateiktas Kursų pradžioje.

Kursų organizatorius pasilieka sau teisę nukelti juos vėlesniam laikui ar atšaukti, jei iki nurodytos datos neužsiregistruos minimalus dalyvių skaičius, o taip pat juos pradėti anksčiau, jei to pageidauja visi būsimų Kursų dalyviai.

Pastaba: Kvalifikacinio egzamino laikymui reikia registruotis Muitinės mokymo centre. Prieš laikant kvalifikacinį egzaminą reikia papildomai sumokėti 86,00 EUR žyminį mokestį už egzamino laikymą (teorinė dalis – 40 Eur, praktinė – 46 Eur), kuris mokamas Valstybinei mokesčių inspekcijai (a/s LT247300010112394300, įmokos kodas 5804, paskirtis „už egzaminą“).

 

Pagarbiai – Lietuvos muitinės tarpininkų asociacijos prezidentas dr. Alvydas Jablonskis

Event Properties

Event date: 2018.05.02 11:00
Event End Date: 2018.05.18 00:00
Capacity 26
Individual Price 430,00 €
Location Mykolo Romerio universitetas
The Best betting exchange Betfair Bookmakerby ArtBetting.Net
BIGTheme - Free Templates